Vážená paní Urbanová,

moc bych chtěla poděkovat za vynikající spolupráci a pomoc při prodeji mé chaty. Byla jste vždy vstřícná a ochotná vždy pomoci při jakémkoliv mém dotazu a s velkou trpělivostí jste mne provázela prodejem. Děkuji za rychlé jednání spojené s tím, že jsem se nemusela o nic starat a nic vyřizovat, vše jste vyřídila tak jak jsme se dohodli. Po předání  chaty do Vaší realitky pro mne skončila veškerá starost a vše bylo vyřízeno skvěle k mé velké spokojenosti.

Ivana Piroutková

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Urbanová,

dostala jsem od jednoho Vašeho bývalého zákazníka vynikající reference na Vás, jakožto realitní makléřku.

S manželem jsem se rozhodli ke koupi domu, a proto jsem se rozhodli, obrátit se na Vás. Naše představa je jen velice okrajová, ale rádi si necháme při výběru domečku od Vás poradit.

Předem děkujeme za Váš čas i nabídky.

S přáním příjemného dne

Hovorková Petra

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Urbanová,

nejprve jsme Vám chtěli poděkovat za Vaše milé jednání, vím, že je to Vaše práce, ale stejně to potěší, když natrefíte na solidního makléře. Jinak ta druhá prohlídka také moc nedopadla, protože zahrada je ve veliké stráni, a to by pro babulu také nebylo. Chci Vás touto cestou požádat, kdyby se Vám v této oblasti, myslím Mělnicko nebo Mladá Boleslav, naskytla nějaká nemovitost – chalupa, domek – tak nám dejte, prosím, vědět.

S přáním hezkého dne

Eva a Ivan Duškovi

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážená paní Urbanová,

touto cestou Vám chci ještě jednou poděkovat za Vaši práci, kterou jste bez ohledu na čas, věnovala při zajišťování pronájmu mého RD na Moravě. Za ten čas co jsem s Vámi spolupracoval, jsem si opět ověřil, že své práci rozumíte, děláte ji velmi zodpovědně, s velkým nasazením, bez ohledu na svůj čas a s maximální snahou, úspěšně a v co nejkratším čase v zájmu klienta ji dokončit.

V průběhu spolupráce jsem byl Vámi také pravidelně informován jaká je současná situace, co, kdy a s kým jste projednala.

Vašeho profesionálního přístupu v mé záležitosti si proto velmi vážím a budu-li v budoucnosti potřebovat zajistit podobné služby, rád a s důvěrou se na Vás zase obrátím. I pro mne bylo velkým potěšením a přínosem spolupracovat s dámou jako jste Vy.

Ať se Vám ve Vaši náročné práci i nadále daří, řady spokojených klientů narůstají a k tomu přeji Vám i Vaši rodině, která Vás velmi podporuje, pevné zdraví. Přeji příjemný zbytek týdne a budete-li mít někdy čas, rádi Vás s manželkou uvidíme.

Se srdečným pozdravem Heda a Zdeněk Hoškovi, Střekovská 1340/6, Praha 8.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý večer, paní Urbanová,

jménem BD Náš domov Vám děkuji za zajištění úspěšné akce. Pravdou je, že nebytový prostor, který jsme potřebovali pronajmout, byl několik měsíců neobsazený, a že se nám stále nedařilo najít vhodného nájemce. Zejména po zkušenostech s minulými nájemci jsme již nechtěli riskovat dalšího neschopného provozovatele baru nebo občerstvení.

Z tohoto pohledu se jeví firma, kterou jste nám našla, jako ideální nájemce - jedná se o zaběhnutou a úspěšnou firmu s charakterem provozu, který nám plně vyhovuje.

Oceňujeme nejen konečný výsledek, ale také průběžné informování a zejména Vaše profesionální vystupování.

S pozdravem

Ing. Jan Culka

za BD Náš domov

Biskupcova 29, 130 00  Praha 3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážená paní Urbanová,

jak jsem Vám již mnohokrát osobně říkala, že jsem byla s Vašimi službami naprosto spokojena, tak Vám to i ráda samozřejmě napíši. Průběh celého obchodu pro mě, jako hozenou rybu do vody, byl náročný, ale díky Vám perfektní. Vaše služby byly tak profesionální, že díky tomu jsem mohla správně a včas vyřídit veškeré povinnosti. Jako neznalce, co se týká uzavírání obchodu, mi bylo z Vaší strany natolik vyhověno, že

dnešní nástrahy veškerých úřadů, které byly velice nevyzpytatelné, mohly

 být překonány. Tímto bych Vám, paní Urbanová, chtěla poděkovat za Vše.

Je velice příjemné se setkat s osobou, jako jste vy, velice profesionální, příjemný člověk, který svou práci dělá rád, což pro mě jako druhou stranu je velice zásadní věc, protože obchod (koupě nemovitosti) bývá v některých případech jednou za život. A pokud tak u mě nebude, budu velice ráda, když to budete právě Vy, která bude opět součástí tak důležité věci v mém životě.

Tedy ještě jednou velké DÍKY Vám a Vašim kolegům.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Andrea K.

P.S. Důkazem mé spokojenosti si myslím bylo, že po dvou měsících si

moje mamka pořídila nemovitost, také přes Vaší společnost, kterou jsem

jim s nadšením doporučila.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

se spoluprací  s paní Urbanovou jsme byli jako kupující velmi spokojeni, byla velmi vstřícná a ochotná. Komunikace byla výborná a celá koupě proběhla bez jakýchkoliv zdržení a zádrhelů. Rádi její služby doporučíme známým. Přejeme vám také mnoho úspěchů.

 Pavla Kostyová a Eva Csapková